czwartek, 23 maja 2013

Sznury koralikowe cd.

tak dla odmiany dwie bransoletki wyszydełkowane z 3 mm koralików szlifowanych fire polish oraz jedna składająca się z dwóch sznurów zrobionych z  drobnych koralików seeds, jak wspominałam wcześniej lubię nierówną fakturę jaka powstaje przy pracy z nimi.
Bransoletka z koralików Fire Polish ma długość od jednego zakończenia do drugiego 16cmm, w rzędzie jest 5 koralików , na całość wyszło mi około 250 koralików 3mm. Zakończenia schowane w okuciach są zrobione z drobnych zwykłych koralików- lepiej się wkleja no i w okuciach uznałam że nie ma sensu wklejać koralików szlifowanych.4 komentarze:

 1. fajnie wychodzą z fire polish :) ile opakowań trzeba na 1 bransoletkę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wilandra uzupełniłam wpis o szczegóły techniczne , może się przydadzą. Faktycznie bransoletki z fire polish wyglądają ciekawie i bardzo ładnie się prezentują . Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie bransoletki są piękne :)
  PS. Ja też lubię bransoletki z nierówną fakturą ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :)
   Cieszy mnie to że nie jestem sama w moich upodobaniach co do faktury. Wg mnie pojedyncze jednokolorowe sznury z Toho wyglądają trochę nudno , perfekcyjnie ale nudno. Muszą występować z innymi jednobarwnymi bo solo to nie - jest to moje zdanie ;)

   Usuń